L-System

 • Domů
 • IT Outsourcing
 • Kamerové systémy
 • Domácí sítě
 • Kontakty
 • Helpdesk
 • Ukázka rozmístění kamerových systémů na rodinném domě

  Kamera X

  Využíváme osvědčený systém Unifi

  Kamera X

  Technologie patří do racku

  Kamera X

  Videotelefony dosáhnete většího pohodlí

  Kamera X

  Kvalitní internet = LAN síť

  Kamera X

  Součástí domácí sítě je i TV/SAT signál

  Gservis

  Více

  Domácí sítě

  Nezbytnou součástí dnešního moderního domu je kvalitní domácí síť, která poskytuje svým uživatelům internet a další mediální služby bez nutnosti kompromisů. Mnoho lidí však podceňuje přípravu na IT techologie už v době projektování stavby nebo rekonstrukce. A proto se naše společnost věnuje problematice domácích sítí a snažíme se naším přístupem zaplnit mezeru na trhu a pomoci vlastníkům nemovitosti s návrhem a realizací dle jejich potřeb.

  Systém domácí sítě stavíme na produktech společnosti Ubiquti a produktech Unifi. To to řešení je uživatelsky přívětivé a zároven dostatečně robustní pro náročné uživatele. V případech rodinných domů do domácí sítě intergujeme i kamerové systémy Hikvision a domovní videotelefony od stejné společnosti

  Schéma domácí sítě
   

  Domovní videotelefony

  IP videotelefony nabízí novou dimenzi komunikace s příchozí návštěvou. IP technologie umožňuje využívat chytré mobilní telefony a přenosné tablety se systémem Apple iOS a Android. IP kamerová jednotka po stisku zvonku okamžitě začne zvonit jak na vnitřní jednotce videotelefonu, tak i na registrovaném mobilním zařízení dle požadovaného nastavení. Na mobilním zařízení uvidíte obraz a můžete ihned s návštěvou komunikovat a ovládat vstupní zámky. Vybrané modely videotelefonů umožňují záznam rozhovoru nebo zmeškané návštěvy na interní microSD kartu. Videotelefon se umí propojit s již nainstalovaným kamerovým systémem a uživatel si může pohodlně zobrazit kameru ze svého systému na videotelefonu. Samořejmostí je komunikace mezi jednotlivými videotelefony na jedné adrese.

  IP vstupní jednotky jsou vybaveny RFID čtečkou a lze je ovládat pomocí bezkontaktních karet.

  Copyright 2016 - 2024 L-System